Усмединский Дмитрий

тел: 0674703915

тел: 0935409893

usmedin@gmail.com


Детальний опис об`єкта №8553:


Корчма Скриня Улюблена туристична атракція Канева шукає нових власників
Саме у ресторан Скриня Канева возять іноземних туристів для знайомства з українським шармом, кухнею та атмосферою. Бо центровий центр міста, поруч Шевченківський хаб та всі шляхи ведуть на Тарасову гору з карколомними видами на Дніпро. Стильний дизайн, професійне оснащення, чудова атмосфера подобаються відвідувачам. А інакше як заробити ресторану у Каневі Googl рейтинг 4,2?
Саме біля корчми Скриня у Каневі перетинаються всі головні шляхи міста: традиційні туристичні маршрути з Києва, Черкас, Одеси та Львова та дорога Р09 з Лівого берега на Правий через Канівську ГЕС. Від Києва до Канева 2-2,5 години їзди по обидва береги Дніпра. Проїхати через Канів без миски борщу, дерунів та фотосесії у корчмі Скриня – неможливо.
Корчму Скриня як ресторан із затишним інтер’єром та відмінною репутацією поважають місцеві мешканці. Саме у цьому ресторані Канева гуляють весілля, святкують дні народження та укладають довгострокові бізнес-колаборації. Від ресторана Скриня у Канів все близенько: автостанція, ринок, районна адміністрація, головні магазини, великий житловий масив з багатоповерхівками. До набережної 6 хвилин, але ресторан Скриня у Каневі розташований у такому місті, де немає сезонів: завжди високий трафік, завжди є нагода зайти та відпочити.
Готовий бізнес в центрі України – ресторан Скриня шукає нового власника. Фахову команду, що вдало користується готовими рішеннями, подарує закладу друге дихання, на яке ресторан у Каневі дійсно заслуговує.
Є все потрібне для роботи атмосферного українського ресторану-корчми у Каневі:
вбудоване приміщення 130 кв.м. в торговельному, адміністративному, транспортному, культурному центрі Канева;
основний зал 72 кв.м., банкетний зал 8 кв.м.;
санвузлол для відвідувачів з якісним оснащенням, тепла підлога;
кухня 33 км.в. складські приміщення 10 кв.м., адміністративні приміщення та простір для персоналу;
на вулиці власна затишна лаунж-зона під навісом на 40 осіб плюс відкритий майданчик для танців та концертів;
нова міцна електропроводка до щитової, лічильник 3 фази;
опалення електричне автономне;
бойлер;
спеціальна шумоізоляція згідно ДБН;
відеоспостереження у залі та на відкритій терасі;
система протипожежного захисту та охоронна;
100% відповідність протипожежним та санітарним нормам.
Кухня ресторану Скриня у Каневі повністю укомплектована, готова до експлуатації:
плита індукційна SKVARA 4 конфорки плюс додаткова 2 конфорки, надпотужна витяжка; пароконвектомат, вакууматор, фритюрниця, мікрохвильова піч, слайсер;
холодильники 3, морозильники 2, барний холодильник 1;
кавомашина італійська Saeco Aulika;
міцна витяжна вентиляція, приточна на кухню, рекуперація повітря у залі, повна відсутність сторонніх запахів у приміщенні та зовні;
кондиціонери в залі та на кухні;
повний комплект текстилю, посуду кухонного, столового, скла;
Ресторан Скриня у Каніві має унікальний авторський дизайн, тут продуманий кожен елемент, від підлоги та фресок до оформлення барної стійки та предметів декору. Прикрашають інтер’єр ресторації Скриня у Каневі зносостійкі дерев’яні меблі та дві розписані величезні скрині зі схованим алкоголем.
Іноземним та вітчизняним відвідувачам ресторану поблизу Тарасової гори подобається автентичне без кічу оформлення та неабияка колекція українських артефактів. У ресторані Скриня сучасні технології вдало поєднані з українськими національними акцентами.
Відомості для інвесторів та покупців нерухомості, що знаються на ресторанній справі:
кількість посадкових місць за стандартами до 60 осіб + літній майданчик до 40 осіб;
відокремлений банкетний зал з надійною шумоізоляцією на 8 осіб;

Ресторан Скриня у Каневі має високі рейтинги на ресторанних та туристичних майданчиках України. Продаж ресторану у Каневі біля однієї із найвідоміших туристичних локацій України Тарасової Гори – це готовий бізнес, що потребує нового погляду, інноваційного менеджменту за наявності готового до експлуатації приміщення, якісного оснащення, відмінної локації.
Після відвідування Тарасової гори, Шевченківських фестивалів, наукових та культурних форумів обід у Скрині – ідеальне завершення візиту у Канів або екскурсії. Власникам ресторану Скриня у Каневі дуже просто укладати партнерські угоди з туристичними та івент агенціями: тут відмінне поєднання стилістики, транспортного сполучення, професійної бази.
Є питання? Телефонуйте, за все домовимся. Скриня має радувати людей.


Корчма Скриня улюблений заклад Канева шукає нових власників

Тип:ресторан
Район:Не.Черкас.Район
Адреса:Канів Шевченка 11,
Поверх:2
Поверховість:2
Загальна площа:132 м2
Площа кухні:33 м2
Планіровка:-
Балкон:-
Ціна:6 000 000 Грн.
Еквівалент:150 000 $
Еквівалент:150 000 €
Переглядів:723
Дата публікації:

2024-01-09 19:18:30


Цікавлять деталі?