Усмединский Дмитрий

тел: 0674703915

тел: 0935409893

usmedin@gmail.com


Детальний опис об`єкта №8875:


100% усамітнення: навколо ліс та Дніпро, у річці підгодовані рибні місця, на терасі біля будинку ночами видно Чумацький шлях. Персональний простір для заміського життя, ретриту, роздумів та відпочинку від усіх. На берегах Дніпра небагато знайдеться маєтків із власними бухтами не за всі гроші світу. Готовий до експлуатації житловий будинок – лише частина заміської резиденції у курортній зоні Черкас на березі Дніпра.

Де жити. Двоповерховий сучасний житловий будинок неподалік Черкас. Перша лінія на березі Дніпра до відкритої води 50 метрів, до персональної бухти 20 метрів. Загальна площа з 250 кв.м., велика вітальня, кухня, санвузли. Планування житлового будинку забезпечує максимальну приватність власників та гостей: на кожному поверсі будинку по дві спальні.

Архітектурна концепція заміської резиденції з двоповерховим будинком неподалік Черкас: неокласика з елементами модерну та конструктивізму. Високі стіни, енергозберігаючі склопакети, в кімнатах багато світла та повітря. У будинку колекційні меблі та сантехніка, сучасна система опалення, вентиляції, пожежогасіння входять у ціну житлового будинку з елінгом та власною бухтою на Дніпрі.

Додатково на території заміської резиденції поблизу Черкас гостьовий будинок 73 кв. м. із двумя спальнями.

Для комфортного проживання та відпочинку в заміському комплексі з житловим будинком неподалік Черкас:
• капітальний елінг для великого катера; конструкція розрахована на зимове зберігання;
• гараж на два автомобілі;
• на ділянці лазня на стадії завершення будівництва;
• для дров зроблений міцний навіс.

Земельна ділянка на першій лінії від Дніпра входить у вартість заміської резиденції з житловим та гостьовим будинками. Територія заміського маєтку на Дніпрі поблизу Черкас складається з трьох земельних ділянок.
• дві ділянки по 25 соток, зареєстровані у ДЗК, кадастрові номери є;
• ділянка 10 соток у довгостроковій оренді, зареєстрована у ДЗК, кадастровий номер є.

Разом 60 соток землі на першій лінії річки Дніпро, з уже збудованим житловим та гостьовим будинком, елінгом, все в робочому стані. Відстань до центру Черкас 20 км.

Територія домоволодіння огороджена капітальним парканом. Розроблено та реалізовано креативний проект ландшафтного дизайну навколо будинку у стилі «нової хвилі» з прогулянковими доріжками, деревами, чагарниками та квітами. На ділянці біля будинку достатньо місця для облаштування аква-зони з басейном та солярієм, зони барбекю, спортивного чи дитячого майданчиків, альтанок чи міні-амфітеатру.

Власна Бухта на Дніпрі. Унікальність заміського житлового будинку поблизу Черкас: приватна бухта з каналом для виходу в Дніпро. Бухта надійно захищає плавзасоби від вітру та хвиль. Бухта та дерева приховують житловий будинок та територію маєтку з боку річки Дніпро.

Оточення найближче. Житловий двоповерховий будинок із ділянкою землі 60 соток на першій лінії Дніпра біля Черкас оточує сосновий ліс та річка. Спортивна та аматорська риболовля з берега, з катера, на островах. Вузькими протоками від будинку можна на човні дістатися до Святого озера на Дніпрі та Липківського орнітологічного заказника. 100% екології, 0 шкідливих підприємств та потенційно небезпечних об"єктів.

Поблизу елітного житлового будинку на Дніпрі заміські маєтки, ліс, пляжі на Дніпрі, рибальські стани. Найближчий магазин за 800 метрів. Вздовж дороги до Черкас заміські рекреаційні комплекси преміум-класу з ресторанами та СПА, концерт-холи та івент-майданчики, яхт-клуби, санаторії. Для любителів хайкінгу облаштовані прогулянкові стежки в лісі.

Комфортне життя з усіма зручностями у власному маєтку на березі Дніпра. Риболовля у будь-який час доби за два кроки від будинку. Прогулянки на катері, персональна бухта та елінг. Солідне оточення. Відмінна інвестиція у якість життя тут і зараз. Або - вигідний бізнес-проект зі здачі будинку-резиденції в оренду. Вирішувати покупцю. Запис на огляд житлового будинку з елінгом та бухтою у курортній зоні Черкас відкритий.Закрити