Усмединский Дмитрий

тел: 0674703915

тел: 0935409893

usmedin@gmail.com


Детальний опис об`єкта №4209:


Шукаєте можливість відкрити нову справу або нарешті вирішили відпочити?
Бінго! Два в одному! У Вас з’явилася унікальна можливість стати власником активно діючого бізнесу - бази відпочинку "Лісовичок" на мальовничому березі Дніпра в 30 км від міста Черкаси. І бізнес, і суцільне задоволення!
Вечір, сосни лоскочуть зірки своїми верхівками. Тихо шарудять хвилі на березі Вашого пляжу, похитуючи човни гостей біля причалу. Або, як варіант, - сонце, шашлики, загар і зміцнення імунітету. Людям завжди потрібні здоров’я і позитивні емоції. Їх так не вистачає, особливо сьогодні!
Продаж гарантованого відпочинку нужденним в ньому може стати Вашим прибутковим світлим майбутнім не тільки влітку, а й протягом цілого року. Щороку!
На цілому гектарі надійно огородженої території затишно розташовані 6 (шість) будинків загальною площею 400 м², 2 (два) з яких призначені для постійного проживання. Ви відчуєте себе мером невеликого містечка, в якому всі радісно насолоджуються життям і повноцінним відпочинком. Можливість добудови ще 3 (трьох) будинків залежить виключно від Вашого бажання. А якщо Ви поки не готові стати власником всієї бази відпочинку, допускається продаж Щастя частинами.
У всіх гостьових будинках достатня кількість меблів і побутової техніки, щоб Ваші гості відчували себе комфортно, але в той же час трохи Робінзонами.
До речі, власники катерів та яхт матимуть прямий доступ до фарватеру, що істотно скоротить шлях до "великої води".
На території бази відпочинку, крім гостьових будинків, є кілька павільйонів-альтанок, які дозволять Вашим гостям організувати дружнє застілля навіть під час несподіваної негоди. Хоча, про яку негоду можна говорити, якщо Вас будуть оточувати свіже повітря, насичене запахом хвої, велика річка Дніпро, оспівана поетами, і люди, які прагнуть усамітнення, тиші і здорового відпочинку від міської метушні. І, звичайно, вдячність гостей за перебування у перлині екології - базі відпочинку "Лісовичок". Можливий продаж частинами, розглянемо усі пропозиції.


Продам базу відпочинку у Сокирно

Тип:База отдыха, пансионат
Район:Сокирна
Адреса:Придніпровська 5,
Загальна площа:400 м2
Площа ділянки:96 Сот.
Планіровка:-
Балкон:-
Ціна:13 515 000 Грн.
Еквівалент:500 000 $
Еквівалент:475 000 €
Переглядів:264
Дата публікації:

2021-04-22 23:02:18


Цікавлять деталі?

Введіть Вашe им`я:
:
Введіть Ваш телефон:
: